Rekreacyjne trasy wokoł Mogielicy zapraszają turystow!

Sezon zimowy 2017/2018 na trasach biegowych zakończony. Z początkiem wiosny rozpoczęliśmy kolejny wiosenno-letni okres aktywności turystycznych wokół góry Mogielicy.
Sezon dla amatorów zimowego szaleństwa został zakończony. Trasy narciarstwa biegowego w rejonie góry Mogielica odwiedziły rzesze turystów nie tylko z terenu powiatu limanowskiego, województwa małopolskiego, ale również z całej Polski. Wielu spośród turystów po raz pierwszy spróbowało swoich sił w narciarstwie biegowym. 
 
Do sezonu wiosenno-letniego został już przygotowany sprzęt, który można bezpłatnie wypożyczyć codziennie w godzinach 9:00- 17:00 w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy LKS „Zalesianka”. Na turystów czekają rowery górskie, kijki do nordic walking, również dla osób niepełnosprawnych przygotowano specjalny sprzęt sportowy.   Początkiem oraz końcem trasy może być właśnie szlak rozpoczynający się obok naszej Chaty!
Dodatkowo każdy zainteresowany może na bieżąco śledzić pogodę i aktualne warunki na trasach rejestrowane przez zamontowaną na budynku Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy LKS „Zalesianka” w Zalesiu kamerę live.
więcej informacji na stronie https://limanowa.in/wydarzenia;rekreacyjne-trasy-zapraszaja,40887.html
źródło: limanowa.in