Turniej w grę FIFA 20 w naszej Chacie!

Dnia 16 listopada został zorganizowany w Chacie „na Końcu” Świata turniej w grę FIFA 20 na konsolach Xbox One. Wydarzenie przyciągnęło wielu młodych sympatyków tej gry, a także widzów.
 
Na początku należy rozpocząć od gratulacji dla wszystkich drużyn. Dziękujemy za obecność wszystkim graczom. Każda para gwarantowała emocje w swoich spotkaniach. Padało mnóstwo bramek w doliczonych czasach gry, a także niejednokrotnie mieliśmy okazję podziwiać dogrywki i serie rzutów karnych.
 
Zwycięzcą drużyna JDteam#2, która od samego początku potwierdzała swoją jakość. Nie mieli sobie równych w fazie pucharowej (choć w półfinale dopiero zwycięstwo po rzutach karnych z równie mocnym JSBP zmiennym dwufazowym). Na drugim miejscu Wieczorek Team, czyli drużyna składająca się z dwóch młodych zawodników, która okazała się czarnym koniem rozgrywek (dotarli do finału z bilansem 20-2, tracąc pierwsze bramki dopiero w 1/2). Ostatnie miejsce na podium zajęli gracze z w/w JSBP zmiennym dwufazowym, pokonując w meczu o 3 miejsce Kaim Team. Zdecydowanie zawodnicy tych drużyn byli na wysokich i bardzo podobnych poziomach zgrania oraz umiejętności. Oba półfinały wyłoniły finalistów dopiero po dogrywkach i rzutach karnych.
 
W TOP 8 znalazły się także zespoły takie jak: Po Sąsiedzku, Jednak Nie Gramy, Coco Jumbo i Master DueT, natomiast kolejne 8 drużyn które pożegnały się z turniejem w fazie pucharowej już po pierwszym meczu to: Jak się w to gra?, JDteam, Pogoń Bydło, FC JechaćWisłe, Notoelo, Team Michałowskiego, BLACK TRICK oraz Znajomi Organizatora.
 
Poniżej zwycięzcy rozgrywek turnieju FIFA 20 w parach.